Fotky in English en Francais facebook YouTube Cesta k Bohům
Daoine Ceilte - sdružení pro oživlou historii, historický šerm
 
[KRAK] :: [FINLAY] :: [MESSER] :: [AREGUL] :: [COLLACH] :: [ŠTĚNĚ] :: [VÁCLAVIX] :: [ONDRIX] :: [PETRIX] :: [HANKA] :: [MAEVE] :: [ELÍ]

ŠTĚNĚ

Štěně v sobě objevilo Kelta už ve svých 11 letech. Tehdy jsem prvně navštívila Cornwall a na jeho žulovém, dešti smáčeném pobřeží našla domov, kam se každoročně vracím. Následkem toho jsem začala hltat keltskou mytologii, hudbu (hraju na irský whistle a bodhrán, případně se pokouším hrát na libovolný nástroj, co mi přijde pod ruku, mým snem je naučit se na harfu a na bombarde), a později také jazyky (počínaje logicky Kornštinou, později Welštinou, a nyní zápasím s irskou Gaelštinou).

Protože jsem rozený intelektuál, ruce mám obě levé, chci všechno vědět a mám slabost pro bylinky, i v keltském životě nastupuju na cestu vědění a chci se stát kmenovou drusadou.

V civilním životě studuji užitou geofyziku v rámci geologické sekce na PřF UK, mám úchylku v cestování (víte, už víc jak měsíc jsem nikde nebyla, tak bych někam jela), zbožňuju psy, rekreačně se věnuju lezení na stěně a občas jeskyňaření.

Štěně

 
[kontakt: dobazelezna@gmail.com] - [profil skupiny FACEBOOK] - [Drakkaria.cz - obchod]