Fotky in English en Francais facebook YouTube Cesta k Bohům
Daoine Ceilte - sdružení pro oživlou historii, historický šerm
 
[KRAK] :: [FINLAY] :: [MESSER] :: [AREGUL] :: [COLLACH] :: [ŠTĚNĚ] :: [VÁCLAVIX] :: [ONDRIX] :: [PETRIX] :: [HANKA] :: [MAEVE] :: [ELÍ]

AREGUL

Narodil jsem se na podzim roku 1987 v Milevsku v jižních Čechách, kde žiju střídavě dodnes, i když v současnosti jsem většinu času v Praze, kde studuji na VŠE mezinárodní obchod, čemuž se každý vzhledem k mým koníčkům, kdoví proč, diví.

Možná už to, že jsem se narodil na podzim, předurčilo, že je mi mnohem bližší chladnější část roku, tedy podzim a zima no a vlastně zima a chlad vůbec. Rád sjíždím kopce na lyžích a cestuju, nejlépe s krosnou na zádech, po svých a po svém, a úplně nejradši po severských zemích nebo horských oblastech těch jižnějších. K tomu mi často hraje do sluchátek nějakej folk metal, ale nepohrdnu ani klasikou a dokonce ani něčím lidovějším z Čech, protože co je český to je dobrý. K mým nejoblíbenějším koníčkům patří i dobré jídlo a pití, medovinu, pivo a v Římě ukořistěné víno :) Vzhledem k tomu, že tento výplod čtete na stránkách keltské living history skupiny Daoine Ceilte, je patrné, že mám rád historii a nejlépe přímo zažitou, nejradši ze všeho rekonstruuji keltské hostiny a pitky, ale hodlám se naučit i něco s mečem a kopím za účelem zamezení římské i jiné okupaci :)

AREGUL

AREGUL

AREGUL

 
[kontakt: dobazelezna@gmail.com] - [profil skupiny FACEBOOK] - [Drakkaria.cz - obchod]